Ludzie o mnie

To jest strona dla Was! 🙂 Moich Czytelników, Klientów, Dawnych Randkowiczów, Współpracowników, Przyjaciół, Znajomych i wszystkich, którzy chcą podzielić się doświadczeniem kontaktu ze mną 🙂 Zapraszam do dodawania komentarzy! Można również wysłać wiadomość prywatną na hallorelacyjna@gmail.com .

To także miejsce dla tych, którzy chcą mnie poznać lub nie czują się do mnie przekonani. Mam nadzieję, że lektura komentarzy pomoże Wam odpowiedzieć sobie na pytanie czy jestem osobą, która pomoże rozwiązać Wasz problem w sposób respektujący Was jako ludzi 🙂

A jakie problemy rozwiązuję?

 • Relacyjne – poprzez usługę doradztwa randkowego
 • Marketingowo-sprzedażowe – jako niezależny marketer i sprzedawca (audyty, konsultacje, opracowywanie strategii marketingowo-sprzedażowych, zlecenia i projekty) oraz twórca bloga relacyjna.pl śledzonego przez ok. 700 Czytelników (UU) miesięcznie oraz kanałów na IG (ponad 300 osób śledzących) i FB (ponad 100 obserwatorów).
 • Mieszkaniowe – jako agentka nieruchomości, doradca przy planowaniu i realizacji projektu domu energooszczędnego / pasywnego o konstrukcji szkieletu drewnianego i inwestorka w nieruchomości.
 • IT – jako kierownik projektów IT z zespołem product designerów, grafików, programistów, testerów.
 • Dotyczące wielojęzyczności dziecięcej – jako mama dziecka czterojęzycznego i doradca książek anglojęzycznych dla dzieci, w tym książek wydawnictwa Usborne. Organizuję również imprezy z książkami, stoiska, zamówienia dla placówek oświatowych, bibliotek.
 • Braku fotomodelki – jako czująca się świetnie po tej stronie aparatu, co można zobaczyć tutaj.

2 thoughts on “Ludzie o mnie

 1. Mamy z Marią kontakt koleżeński dłużej, niż trwało nasze randkowanie ? Przede wszystkim jest bardzo mądrą i wartościową kobietą. Dlatego znajomość z nią jest dla mnie cenna mimo tego, że jestem w związku. Miłe jest to, że Maria mi w tym kibicuje ? Maria i jej blog poszerzyły moją perspektywę na relacje damsko-męskie, pokazały, że “kobieta też człowiek”, sprowadzając moje idealistyczne myślenie do realiów. Mam wrażenie, że trochę więcej słucham i pytam kobiet, a mniej się domyślam.
  Poza tym od pierwszego spotkania wspierała mnie w zmianach zawodowych. Czuję, że wierzy we mnie i to czasami dużo bardziej, niż ja sam w siebie ?
  Na moje logiczno-analityczne podejście do ludzi mógłbym powiedzieć więcej, że z Marią dobrze i konkretnie się rozmawia, jest uśmiechnięta, otwarta, kontaktowa, wzbudzająca zaufanie, ciepła, chętna do pomocy. To wszystko sprawia, że łatwo jest się przed nią otworzyć i zachęca do pogłębiania relacji.
  A jako facet na randce byłem po prostu pod ogromnym wrażeniem jej osoby i ciężko to analitycznie rozpracować ?

  Marcin, znajomy, Dawny Randkowicz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top