Doradztwo Randkowe

Jeżeli czujesz, że:

  • Brak Ci pozytywnych emocji i romantyzmu w życiu codziennym,
  • Jesteś samotny,
  • Przyciągasz do siebie nieodpowiednich ludzi, 
  • Boisz się odrzucenia lub porażki w życiu uczuciowym,
  • Masz dosyć nieskutecznych poszukiwań na portalach randkowych,
  • Chcesz poprawić jakość relacji z sobą i z innymi

to świetnie, że tu jesteś! Poznaj trzy kobiety, które z radością Tobie pomogą i pchną Cię na relacyjną stronę życia 🙂

Fotograf: Paulina Borkowska https://paularobizdjecia.wordpress.com

Maria Niemir – doradca randkowy

Z wykształcenia psycholog i nauczycielka, z zawodu kierownik projektów, z pasji blogerka na temat budowania relacji. Ponad 150 doświadczonych randek od lipca 2019 i liczne nieudane związki, dają jej szeroką wiedzę na temat tego, co zbliża, a co oddala ludzi. Nieustająco kształci się m.in. od amerykańskiej doradcy relacji Rori Raye. Zwolenniczka wykorzystywania mocnych stron, zamiast skupiania się na obszarach do poprawy, wydobędzie z Ciebie to, co w Tobie najpiękniejsze i pomoże Tobie oprzeć na tym Twój relacyjny sukces.

Paulina Borkowska – fotograf

Jej pasja do fotografii zrodziła się już w dzieciństwie, przez lata traktowana jako hobby, które przerodziło się w wymarzoną pracę. Dla Pauli nie ma nic piękniejszego od chwytania szczęścia w kadrach i widoku wzruszonych klientów! Stara się uchwycić piękno i prawdę w kadrach- szczere uśmiechy i radość płynącą prosto z oczu. Uwielbia sesje indywidualne po których ludzie wychodzą pewniejsi siebie i taki efekt ma nadzieję również wywołać u Ciebie 🙂

Monika Michałkiewicz – stylistka ubioru

Od ponad 8 lat profesjonalnie zajmuje się stylizacją ubioru, kreowaniem wizerunku i doradztwem zakupowym (ang. personal shopper). Swoim klientom pomaga wydobyć z nich to, co najpiękniejsze, aby stworzyć indywidualny wizerunek, opierając się na tym, co już mają w szafach, wykorzystując elementy klasyki i elegancji. Jej celem jest to, aby klienci stali się niezależni od niej, aby wyposażeni w wiedzę i doświadczenie, którymi chętnie się dzieli, mogli sami kreować swój wizerunek, bawiąc się i eksperymentując z modą.

Co przygotowałyśmy dla Ciebie?

Pakiet Próbny i Podstawowy realizuję zdalnie. Pakiet Standardowy i Pełne wsparcie – w Poznaniu.

Doradztwo randkowe poza pakietami

Istnieje możliwość skorzystania z doradztwa randkowego zdalnie lub w Poznaniu. Godzina kosztuje 140 zł brutto zdalnie, 170 zł brutto osobiście.

Promocja dla Randkowiczów Marii

W podziękowaniu za wspólnie spędzony czas, który mnie w pewien sposób ukształtował, przygotowałam zniżkę -50% na wszystkie pakiety. Oferta ważna do końca stycznia, również dla tych Randkowiczów, z którymi straciliśmy kontakt 🙂

Chcesz skorzystać z naszej oferty lub masz pytania? Napisz na hallorelacyjna@gmail.com

FAQ

Co otrzymuję w ramach analizy profili randkowych oraz edycji/wsparciu w ich założeniu?

Jeżeli masz już założone profile randkowe, to analizuję je wszystkie na podstawie screenów lub nagrań ekranu. Notuję wszystko to, co zachęca lub zniechęca w nich oraz brakujące informacje. Następnie w rozmowie staram się poznać Ciebie – Twoje mocne strony, sposób myślenia o relacjach, cele i potrzeby związane z życiem uczuciowym. Jeżeli decydujesz się dodatkowo na wykonanie testu Strengths Finder lub masz jego wyniki, to na tym etapie przekazujesz mi je. Rekomenduję jego wykonanie, ponieważ wiedzę z niego można wykorzystać w różnych obszarach życia. W oparciu o wszystkie dane przygotowujemy nowe, autentyczne profile na wszystkich portalach randkowych na których jesteś lub chcesz być. Profile napisane w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na przyciągnięcie ludzi, którzy szukają w relacjach tego, co Ty i cenią to, co w Tobie jest dobre i piękne jako w człowieku.

Co się dzieje w ramach godzin doradztwa randkowego?

Zaczynamy od poznania Twojego celu randkowania i zgłoszenia się do mnie, aby przez ich pryzmat pracować dalej. Omawiamy realne trudności i sytuacje związane z randkowaniem i nawiązywaniem relacji romantycznych, z jakimi się mierzysz. Szukamy rozwiązań i alternatywnych zachowań wobec dotychczasowych z nastawieniem na efekt. Absolutnie jestem przeciwna działaniom opartym na technikach uwodzenia i manipulacji. Pracujemy nad Twoją gotowością i otwartością na drugiego człowieka oraz świadomością tego, co dzieje się w Tobie i w interakcji z drugim człowiekiem tak, aby nawiązać bliską, opartą na emocjach relację, w której czujesz się sobą.

Jak wygląda sesja zdjęciowa?

Na sesję przychodzisz z własnymi ubraniami, w kilku zestawach, które zmieniasz w trakcie sesji. Stylizacje są konsultowane ze stylistką, która jest również dostępna w czasie sesji, aby Cię wesprzeć i upewnić się, że wszystkie ubrania i dodatki leżą idealnie. Wybieramy okolicę ze zróżnicowanymi plenerami na małej powierzchni tak, aby zapewnić różnorodność zdjęć.

Jak wygląda spotkanie ze stylistką?

Na spotkanie przyjeżdżasz do showroomu Moniki w Poznaniu przy ul. Hubalczyków 7 z walizkami z Twoimi ubraniami, butami, dodatkami. Dokonujecie “przeglądu szafy” ustalając co jest do zatrzymania, przerobienia lub wydania. Następnie analizujecie kolory, które Tobie pasują oraz sylwetkę. Robicie listę tego, co brakuje, aby wykorzystać potencjał aktualnej szafy zgodnie z wynikami analizy. W przypadku kobiet dalsza część spotkania jest w showroom, gdzie Monika proponuje uzupełnienie stylizacji. W przypadku mężczyzn wybieracie się razem do jednego centrum handlowego na 2-godzinne zakupy.

Jak wygląda randka z Marią?

Randka wygląda jak randka 🙂 W przypadku randki z mężczyzną Maria jest sobą, a w przypadku randki z kobietą Maria wciela się w mężczyznę. Randka trwa godzinę, a po niej dzielimy się odczuciami, analizujemy poszczególne sytuacje i zastanawiamy się co się za nimi kryje i jak można zrobić coś inaczej. W czasie randki proszę mnie nie całować, nie przyjmuję również propozycji seksu 🙂

Czy są jakieś koszty dodatkowe, które muszę wziąć pod uwagę?

W przypadku sesji zdjęciowej warto rozważyć wizytę u fryzjera lub barbera i wizażystki w przypadku kobiet. Każdemu rekomenduję również wykonanie testu Strengths Finder, z którego wiedzę można wykorzystać w różnych obszarach życia.

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top