Konkurs Zimowy. Wyniki i życzenia na 2020

W przedświąteczny czas wkradł się nam taki zamęt spotęgowany niespodziewanymi zaręczynami i przeprowadzką jednego z Randkowiczów (szczegóły wkrótce w raporcie randkowym za grudzień), że zaliczyłyśmy ze stylistką Moniką Michałkiewicz i fotograf Pauliną Borkowską niezłe opóźnienie z ogłoszeniem wyników konkursu. 

Rozdałyśmy łącznie 8 nagród – 1 Pakiet Pełne Wsparcie i 7 Pakietów Próbnych. Listy nagrodzonych nie mogę ogłosić, zgodnie z przyjętą zasadą anonimowości, natomiast, co mogę powiedzieć, to że cieszą mnie pełne zaskoczenia i radości wiadomości od zwycięzców 🙂 Czuć w rozmowie, że są to osoby, które zdecydowały się świadomie i konsekwentnie pracować nad poprawą swojego życia uczuciowego. W większości przypadków praktycznie od razu rozpoczęliśmy pracę! Serce rośnie od takiej postawy! Tym bardziej cieszę się, że mogę im pomóc 🙂 Utwierdza mnie to w przekonaniu, że doradztwo randkowe to coś, w czym świetnie się odnajduję i daje mi to poczucie sensu, co jest dla mnie bezcenne. Nie mogę się doczekać co będzie dalej!

Korzystając z tej okazji chciałabym życzyć Wam, abyście z otwartością, odwagą i rozmachem realizowali swoje plany i marzenia w 2020 roku. Nie tylko myśląc, jak osiągnąć to, czego chcecie, ale również czując, że działacie w sposób, który jest zgodny z tym kim jesteście i chcecie się stać. Żebyście czuli się dobrze w relacji z samym sobą i z innymi, a zmieniając się, abyście stawali się coraz lepszą wersją siebie samych, szlifując ten diament, którym jesteście, w czasie, który jest Wam dany 🙂

A jeżeli czujecie się wolni i otwarci na randkowanie oraz zdecydujecie się świadomie pracować nad sobą dla osiągnięcia większej satysfakcji w romantycznej zaangażowanej relacji, to pamiętajcie, że jestem gotowa towarzyszyć Wam w tej podróży poprzez insprujące treści na relacyjna.pl, akcję Podkręć swój profil i doradztwo randkowe 🙂 Jeżeli macie jeszcze jakieś wątpliwości czy jestem osobą, która może Wam pomóc, to zajrzyjcie na bloga zaczynając od zakładek Ludzie o mnie, O mnie i Raporty randkowe.

Tym, którzy śledzą bloga, a rozważają w najbliższym czasie skorzystanie z doradztwa randkowego, chciałabym zapowiedzieć, że w styczniu planuję w nim pewne zmiany. Między innymi dojdzie nowa usługa 🙂 W przypadku zainteresowania nową ofertą można napisać do mnie na hallorelacyjna@gmail.com, a prześlę, gdy tylko będzie gotowa.  

Z założenia nie zamierzam organizować żadnych promocji na doradztwo randkowe. Inwestując w rozwój swojego życia uczuciowego macie więc pewność, że kupujecie usługę w najlepszej możliwej cenie. Samych cen nie będę ruszać do Walentynek. Następnie będą iść tylko w górę. 

Jedyną okazją do “oszczędzenia” będzie udział w konkursie zimowym, który zamierzam utrzymać jako bliską mi formę działalności dobroczynnej. Będę w ten sposób wspierać osoby w szczególnie trudnej sytuacji finansowo-życiowej, prezentujące sobą wyjątkową determinację do zmian.  

To tyle wiadomości na przełomie lat 2019 i 2020 🙂 Lecę szykować się na Noc Sylwestrową 🙂 

Życzę Wam takiej zabawy, jaka Wam akurat odpowiada najbardziej, niezależnie od tego, czy jest to bal, domówka ze znajomymi, wieczór z książką, czy… spanie 🙂 A jeżeli czytacie ten wpis już w Nowym Roku to mam nadzieję, że przywitaliście go w dobrej kondycji 😉

Serdeczności!

Maria

Posts created 30

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top