Konkurs zimowy. Więcej nagród!

Po uproszczeniu zasad i zagwarantowaniu anonimowości uczestnictwa w konkursie skrzynka FB @relacyjna i IG @relacyjnapl spuchła od zgłoszeń! Bardzo nas wraz ze stylistyką Moniką Michałkiewicz i fotograf Pauliną Borkowską cieszy Wasza odwaga z jaką podchodzicie do zmian w życiu i poszukiwania miłości 🙂 To prawdziwa przyjemność korespondować z Wami gdy dzielicie się swoimi historiami i nadziejami! Napędza mnie to pozytywnie do pracy i utwierdza w przekonaniu, że ma ona sens 🙂 

Dlatego postanowiłam pójść o krok dalej i dodać nagrody pocieszenia – Pakiety Próbne w ilości, której nie limituję! Chciałabym zrealizować je do końca stycznia tak, aby maksymalnie zwiększyć Wasze szanse na to, że będziecie mieć z kim spędzić przyjemnie Walentynki! Czy to się uda zależy od tego ile osób zdecyduję się obdarować Pakietami Próbnymi 🙂 

Jak wygrać? To proste! Wystarczy napisać na FB @relacyjna lub IG @relacyjnapl wiadomość prywatną o treści “konkurs”. A następnie zwyczajnie i na luzie sobie porozmawiamy.

Co decyduje o wygranej? Nasze przekonanie, że zrobicie z tego prezentu dobry użytek! Że wiecie co chcecie zmienić i co osiągnąć, a przynajmniej czego chcecie uniknąć, choć nie do końca wiecie jak, co jest zupełnie naturalne i nie ma powodów do wstydu.

Każdy uczestnik konkursu ma gwarancję anonimowości, co oznacza, że nie wykonujecie żadnych publicznych działań, aby brać udział w konkursie. Wizerunek zwycięzcy ujawnimy tylko w przypadku, gdy się na to zgodzi.

Nie jesteś z Poznania? Nie ma problemu! Osobom przyjezdnym zapewniamy nocleg przez airbnb.

W szczególności chciałybyśmy zachęcić do udziału osoby, które czują, że: 

  • Są samotne,
  • Mają dosyć nieskutecznych poszukiwań na portalach randkowych,
  • Boją się odrzucenia lub porażki w życiu uczuciowym,
  • Przyciągają do siebie nieodpowiednich partnerów.

Zgłoszenia przyjmujemy do 20.12. Rozpoczętą konwersację na FB lub IG można kontynuować do tego dnia, a cała rozmowa jest podstawą do naszej decyzji o wyborze zwycięzców, z którymi skontaktujemy się do 23.12. 

Jeżeli nie chcecie czekać, to zachęcam do udziału w cotygodniowym cyklu “Podkręć swój profil”, który powstaje w miejsce czwartkowych stylizacji randkowych na blogu i IG. Do wtorku do północy na IG, FB i hallorelacyjna@gmail.com przyjmuję screenshoty Waszych profili randkowych z informacją jakie dane chcecie publicznie “zamazać”. Na realnych przykładach będziemy omawiać zmiany, które zwiększą atrakcyjność Waszego profilu 🙂

Dla przypomnienia, nagrodą główną w konkursie jest jeden Pakiet Pełne Wsparcie o wartości 3599 PLN oraz nielimitowana liczba Pakietów Próbnych o wartości 199 PLN. 

Pakiet Pełne Wsparcie obejmuje:

  • Metamorfozę ze stylistką ubioru Moniką Michałkiewicz- przegląd szafy, analizę kolorystyczną, analizę sylwetki oraz propozycje stylizacji w showroom Moniki w przypadku kobiety lub wspólną wizytę w sklepach odzieżowych centrum handlowego w przypadku mężczyzny.
  • Sesję zdjęciową portretową pod kątem budowania atrakcyjnego profilu randkowego.
  • Pełne doradztwo randkowe – analizę istniejących profili randkowych, edycję/wsparcie w założeniu profili randkowych, randkę z udzieleniem informacji zwrotnej po niej oraz 5 godzin osobistego lub zdalnego poradnictwa w zakresie randkowania.

Pakiet próbny obejmuje:

  • Analizę istniejących profili randkowych
  • Edycję/wsparcie w założeniu profili randkowych.
  • 1 godzinę zdalnego poradnictwa w zakresie randkowania.

Szczegóły odnośnie tego jak wyglądają poszczególne spotkania i elementy oferty znajdują się w FAQ w zakładce Doradztwo Randkowe.

This image has an empty alt attribute; its file name is image-1-1024x502.png
Showroom Moniki Michałkiewicz @Stylovenia w Poznaniu przy ul. Hubalczyków 7.

Czujesz, że to nie konkurs dla Ciebie? Pomyśl czule o kimś, komu mógłby pomóc i podziel się linkiem do tego artykułu! 🙂

Zachęcamy gorąco do zrobienia sobie prezentu pod choinkę i wzięcia udziału w naszym konkursie! 🙂

Video: Dominik Maćkowiak @latadelko Stylizacja: ponczo.pl

Serdeczności 🙂

Maria, Monika i Paula

Posts created 30

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top