Jesienny spacer – stylizacje randkowe jesień/zima cz. 5

Jesteśmy już za połową cyklu stylizacji na jesień/zimę, którą przygotowałyśmy ze stylistką Moniką Michałkiewicz @Stylovenia w oprawie zdjęciowej Pauliny Borkowskiej. Jeżeli jeszcze nie znacie poprzednich – zajrzyjcie tutaj.

Tym razem klasyczna elegancka stylizacja, która pięknie wtapia się w otoczenie złotej polskiej jesieni. Lubię wyróżniać się nie krzykliwością, ale klasą, więc czuję się w niej znakomicie. Płaszcza w takim stonowanym kolorze, a równocześnie prostym wykończeniu szukałam od dawna. Znalazłam go w butiku Moniki. Zaskoczył mnie miękkością… i ceną. Uważam, że jak na taką jakość wykonania cena tego płaszcza, jak i wielu ubrań ściąganych z Włoch na sztuki (!) przez Monikę, jest zaskakująco niska. 

Szale i apaszki lubię o każdej porze roku, ale szczególnie przydają się w okresie tzw. “przejściowym”, gdy jeszcze nie jest pogoda na szaliki, a już nie na odsłonięte ciało. Poza tym jeżeli ma się pod spodem sukienkę, to po zdjęciu płaszcza w pomieszczeniu można zarzucić sobie szal na ramiona.

Ta torebka to mój must-have, co zresztą widać po tym, że pojawiła się w czterech z pięciu stylizacji 🙂 A to dlatego, że pasuje do wszystkiego kolorystycznie i stylem – zarówno w wersji eleganckiej, jak i casual. Ma również praktyczny rozkład kieszonek, co nie jest normą wśród torebek, które dobrze wyglądają.

Tę sukienkę znacie ze stylizacji, której plenerem była restauracja Umberto. Jeżeli nie widzieliście jej z bliska, to polecam obejrzeć tutaj. Uwielbiam ten kolor alternatywny wobec przyciągającego wzrok koloru czerwonego, w którym jednak nie czuję się dobrze.

Na temat tych butów 3w1 pisałam już tyle, że nie chcę męczyć stałych Czytelników moim nieustannym zachwytem nad nimi 😉 Tych, którzy nie wiedzą o co chodzi i dlaczego buty 3w1 odsyłam tutaj i tutaj. Zwrócę Waszą uwagę jedynie na połyskujące obcasy. Miła alternatywa wobec pobłyskującej biżuterii w zakrytej wersji jesienno-zimowej.

Wy też możecie przeżyć metamorfozę ze stylistką, której efektem będą piękne zdjęcia, przy równoczesnym moim wsparciu w rozwoju Waszego życia uczuciowego. Zajrzyjcie do zakładki Doradztwo Randkowe i sprawdźcie co przygotowałyśmy dla Was, aby pchnąć Was na relacyjną stronę życia 🙂

Wszystkie elementy tej stylizacji kupiłam w butiku Moniki w Poznaniu na ul. Hubalczyków 7 lub dzięki jej znajomości oferty sklepów obuwniczych. Od lat pomaga mi w ten sposób szybko i kompleksowo skomponować lub odświeżyć garderobę. Monika pomaga kobietom i mężczyznom znaleźć lub podkręcić styl, a nawet chodzi z nimi lub za nich na zakupy, gdy nie czują się w tym pewnie lub zwyczajnie nie mają na to czasu. Wyposaży Was ona chętnie w wiedzę o kolorach, które do Was pasują, pomoże eksperymentować ze stylami, a następnie pozostawi Wam wybór na bazie tego w czym czujecie się dobrze.

Zdjęcia wykonała Paulina Borkowska, którą możecie znaleźć na Paula Robi Zdjęcia. 

Jak Wam się podoba ta stylizacja? Dajcie znać w komentarzach! 🙂 I koniecznie podzielcie się inspiracją z koleżankami, które myślą o odświeżeniu swojej garderoby 🙂

Jeżeli jeszcze nie oglądaliście filmowej zajawki cyklu stylizacji randkowych nakręconej z drona przez Dominika Maćkowiaka – Latadełko, to koniecznie zobaczcie i przekonajcie się co przygotowaliśmy dla Was na kolejne tygodnie 🙂

Posts created 30

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top