Rozważna i romantyczna – stylizacje randkowe jesień/zima cz. 4

Tym razem pokażę Wam jedną z moich ulubionych modowych inspiracji, które przeniosłam z showroomu stylistki Moniki Michałkiewicz @Stylovenia wprost do mojej codzienności 🙂

Ci z Was, którzy śledzą mojego Facebooka mogli obejrzeć naszą rozmowę z Moniką, gdzie mówiłam o poszukiwaniu alternatywy wobec koloru czerwonego, w którym nie czuję się dobrze niezależnie od odcienia. Tym niemniej zależało mi na tym, aby znaleźć taki kolor, który przyciągałby uwagę. Propozycją Moniki był fioletowy, dotąd nieobecny w mojej garderobie. Odcień jaki ma ta kurtka całkowicie mnie satysfakcjonuje! Ponadto sama kurtka jest bardzo przyjemna w dotyku, a jej prosty krój sprawia, że czuję się “ubrana, a nie przebrana”.

Bardziej stonowany fiolet jest na sukience, którą absolutnie pokochałam. Delikatny, zwiewny materiał nie wymagający prasowania (!). Elegancki, nieoczywisty wzór i krój. Co jest dla mnie ważne, dość krótką sukienkę równoważy długi rękaw. Dzięki temu więcej pozostaje niedopowiedziane. Sam rękaw jest luźny, ale węższy na końcu, dzięki czemu można regulować jego długość, dając sobie możliwość noszenia jednej sukienki w różny sposób. Ciemna wstążka w prosty sposób pozwala podkreślić talię, dodając całości nieco romantyzmu.   

I mamy kozaki 3w1 – moje odkrycie sezonu, które pokazałam już tutaj. Wtedy w wersji “zawiniętej” jak botki. Tu mamy je w całej okazałości. Efekt wyszczuplenia i podkreślenia nóg gwarantowany 🙂 Jak zobaczycie na kolejnym zdjęciu, są one na tyle wysokie, że chowają się pod sukienką. Dzięki temu nie powstaje “odcięcie” nóg, które powodowałoby optyczne skrócenie sylwetki. 

Wszystkie elementy tej stylizacji kupiłam w butiku Moniki w Poznaniu na ul. Hubalczyków 7 lub dzięki jej znajomości oferty sklepów obuwniczych. Od lat pomaga mi w ten sposób szybko i kompleksowo skomponować lub odświeżyć garderobę. Monika pomaga kobietom i mężczyznom znaleźć lub podkręcić styl, a nawet chodzi z jej klientami lub za nich na zakupy.

Paulina Borkowska, którą możecie znaleźć na Paula Robi Zdjęcia, wykonała te zdjęcia w Restauracji Umberto w Poznaniu. Miejsce to sprzyja bliskim rozmowom w pięknym otoczeniu tworzącej wyjątkowy klimat roślinności.

Jeżeli zastanawiacie się jaką książkę czytam na zdjęciu okładkowym, to odpowiadam 🙂 Jest to książka “Patchworkowe rodziny. Jak w nich żyć” będąca zapisem rozmowy Wojciecha Eichelbergera i Aliny Gutek. Przyznam, że przeczytałam ją już trzy razy “dla serca i dla rozumu”. Dotyczy ona rodzin rekomponowanych (patchworkowych), czyli takich, w których wiele rodzin związanych jest ze sobą poprzez dzieci z przeszłych związków. Pokazuje szereg wyzwań nieoczywistych dla osób z zewnątrz, z jakimi mierzą się ich członkowie. Przedstawia kompetencje, jakich rozwój jest niezbędny, aby system mógł sprawnie funkcjonować i dawać satysfakcję z relacji wszystkim jego uczestnikom, w tym szczególnie dzieciom. Polecam ją każdemu kto:

  • Mając dzieci rozważa rozwód.
  • Zastanawia się nad wejściem w relację z osobą, która ma dziecko lub dzieci z poprzedniego związku.
  • Jest lub będzie członkiem systemu rodziny patchworkowej, nie tylko jako rodzic lub przyszywany rodzic, ale również jako dziadek, babcia, ciocia, wujek.
  • Jest dorosłym dzieckiem wychowanym w rodzinie patchworkowej, chcącym zrozumieć z czym mierzyli się jego rodzice.

Wy też możecie przeżyć metamorfozę ze stylistką, której efektem będą piękne zdjęcia, przy równoczesnym moim wsparciu w rozwoju Waszego życia uczuciowego. Zajrzyjcie do zakładki Doradztwo Randkowe i sprawdźcie co przygotowałyśmy dla Was, aby pchnąć Was na relacyjną stronę życia 🙂

Jak Wam się podoba ta stylizacja? Dajcie znać w komentarzach! 🙂 I koniecznie podzielcie się inspiracją z koleżankami, które myślą o odświeżeniu swojej garderoby 🙂

Ciekawi jesteście pozostałych propozycji stylizacji randkowych? Zobaczcie filmową zajawkę cyklu nakręconą z drona przez Dominika Maćkowiaka – Latadełko oraz poprzednie stylizacje.

Posts created 30

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top