Kobieco w spodniach – stylizacje randkowe jesień/zima cz. 3

To już trzecia stylizacja randkowa na jesień, którą przygotowałyśmy wraz ze stylistką Moniką Michałkiewicz @Stylovenia! 🙂 Tym razem ze spodniami w roli głównej. 

Jak widzicie na tym ujęciu, spodnie te są nieco szersze, z “lejącego się” materiału oraz odsłaniające kostkę wraz z węższym fragmentami łydki. To nadaje im wygląd kobiecy, szlachetny i “z klasą.” Osobiście nie lubię bardzo obcisłych spodni, bo zakładając je mam wrażenie, że wszystko zostało już pokazane. W przypadku tego modelu jest miejsce na niedopowiedzenia, a równocześnie spodnie nie sprawiają wrażenia “worka pokutnego”.

Uwielbiam tę bluzkę od pierwszego założenia. Ze złotego materiału, przetykana lśniącą nitką, tak zdobi, że prawdę mówiąc, nawet nie czuję potrzeby uzupełniania jej biżuterią. Mój ulubiony typ dekoltu “łódka” pięknie eksponuje szyję. Materiał jest bardzo przyjemny w dotyku. 

Bluzka jest przedłużana. Znakomicie sprawdzi się więc, aby uniknąć podkreślania krągłości, jeżeli nie czujecie się z nimi komfortowo. Podoba mi się też to, że wystając poza kurtkę sprawia, iż “dzieje się” więcej w tej stylizacji – nie jest tak jednorodnie, czarno. 

Podoba mi się jak pięknie w detalach opracowany jest ten krótki żakiet. Błyszczące wstawki urozmaicają go, ale nie przytłaczają oraz optycznie wyszczuplają sylwetkę. W cieplejszą pogodę może stanowić gustowną alternatywę dla ramoneski. 

Całość stylizacji uzupełniają buty, które znacie już z pierwszej stylizacji oraz torebka, którą możecie zobaczyć z bliska tutaj.

Wy też możecie przeżyć metamorfozę ze stylistką, której efektem będą piękne zdjęcia, przy równoczesnym moim wsparciu w rozwoju Waszego życia uczuciowego. Zajrzyjcie do zakładki Doradztwo Randkowe i sprawdźcie co przygotowałyśmy dla Was, aby pchnąć Was na relacyjną stronę życia 🙂

Wszystkie elementy tej stylizacji kupiłam w butiku Moniki w Poznaniu na ul. Hubalczyków 7 gdzie skomponujecie lub odświeżycie swoją garderobę. Monika pomaga kobietom i mężczyznom znaleźć lub podkręcić styl, a nawet chodzi z jej klientami lub za nich na zakupy.

Zdjęcia wykonała Paulina Borkowska, którą możecie znaleźć na Paula Robi Zdjęcia. 

Jak Wam się podoba? Dajcie znać w komentarzach! 🙂 I koniecznie podzielcie się inspiracją z koleżankami, które potrzebują odświeżenia swojej garderoby randkowej 🙂

Jeżeli jeszcze nie oglądaliście filmowej zajawki cyklu stylizacji randkowych nakręconej z drona przez Dominika Maćkowiaka – Latadełko, to koniecznie zobaczcie i przekonajcie się co przygotowaliśmy dla Was na kolejne tygodnie 🙂

Posts created 30

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top